Ігровий набір Гоночний Автотрек на радіокеруванні з підсвіткою і звуком 227 деталей

- Немає в наявності
- Код: 35354
1 163 ₴
Захопливий трек, створений для тих, хто любить яскраві враження та неймовірні трюки! Завдяки дистанційному пульту керування дитина зможе легко запускати машинку та вмикати підсвітку, яка надає грі ще більше ефектності. Трек теж яскраво підсвічується, що перетворює гру на справжнє світлове шоу, роблячи кожну гру незабутньою. Конструкція треку легко збирається, тому діти зможуть швидко підготуватися до нових пригод і змінювати конфігурацію траси за власним бажанням. Додатково трек обладнаний мостом, дорожніми знаками та важелем, що змінює напрямок руху, що дає змогу створювати різноманіття трас і сценаріїв для гри. Ця іграшка не тільки розвиває координацію та дрібну моторику, але стимулює уяву та креативність.
Особливості:
- Пульт дистанційного керування запускає машинку та вмикає її яскраву підсвітку
- Підсвітка траси
- Легкозбірна конструкція
- Весела музика
- Елемент "мертва петля", що дає змогу машинці виконати трюк
- Важіль змінює напрямок руху
- У комплекті міст і дорожні знаки
- Іграшка працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість предметів: 227 шт
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення машинки: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення слота: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 24 x 12 x 17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина паковання | 520 мм |
| Довжина паковання | 850 мм |
| Висота паковання | 360 мм |
| Особливості | Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 1 163 ₴


