Дитяча Залізниця з підсвіткою і звуком Classical Train 26 елементів

- Немає в наявності
- Код: 35355
729 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ретро локомотив із 4 вагонами швидко мчить уперед! Попереду на нього чекає багато зупинок і кінцева станція — товарна. Приєднуйтеся до цікавої залізничної поїздки разом із поїздом!
Для максимально яскравої гри іграшка передбачає додаткові звукові та світлові ефекти: натисніть кнопку, розташовану зверху локомотива, і почнеться справжня магія: поїзд почне стрімко рухатися рейками з яскравим світлом і гучними тематичними звуками.
Особливості:
- Деталізована модель поїзда з 4 вагонами
- Набір містить 26 елементів
- Залізниця має легкозбірну конструкцію
- Для активації руху поїзда необхідно натиснути кнопку, розташовану зверху
- Є додаткові ефекти: яскрава підсвітка та гучні тематичні звуки
- Дорожні знаки та тематичні наклейки
- 4 варіанти залізничного шляху в складеному вигляді: 80 см, 105 см 105 см 132 см
- Потяг працює від батарейок
- Щоб вставити батарейки, потрібно зняти верхню частину локомотива
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 26 шт
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 51 х 6 х 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Локомотив, Вагон, Залізничний склад |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 729 ₴
