Каталка ходунки для дітей 2в1 Ігровий центр Столик на батарейках Зелений

- Немає в наявності
- Код: 35358
2 208 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перші кроки — бентежна подія не тільки для малюка, а й для його батьків. Ходунки-каталка це чудовий спосіб забезпечити дитині впевненість, а батькам — спокій за свого малюка. Ходунки легко трансформуються в ігровий столик із безліччю цікавих ігор, які сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, зорового та слухового сприйняття.
Особливості:
- 2в1: ходунки та ігровий столик
- Виконані в космічній тематиці
- Трансформуються в ігровий столик
- Знімна платформа з іграми: пальчикові ігри (кульки, тріскачка, намистини), рухомі шестерні, знімна ракета з кульками, піаніно з 3 режимами (піаніно, мелодії, кумедні звуки)
- М'яке підсвічування клавіш піаніно та луна
- Обважнювач як місткість для води
- Антиковзні шини на колесах
- Додаткові ефекти працюють від батарейок
- Виконані з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Габарити ходунків у зібраному вигляді: 53 х 39 х 49 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 52 х 18 х 44 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Ігрова панель, Мелодії, Звукові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 49 см |
- Ціна: 2 208 ₴





