Дитячий розвиваючий музичний килимок Baby Gym з піаніно та підсвічуванням

- Немає в наявності
- Код: 35361
562 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий килимок має бути в кожного малюка, адже від самого народження він сприяє розвитку зорових, звукових і тактильних відчуттів дитини. Кольоровий килимок легко приверне увагу дитини своїми іграшками: яскравий малюнок із тваринами, які можна уважно розглядати, 5 підвісок зі зручними ручками та головне — піаніно, яке подарує малюкам приємні колискові мелодії.
Особливості:
- Кольоровий розвиваючий килимок для найменших
- Має легкозбірну конструкцію
- Піаніно з підсвічуванням клавіш
- Програє колискові мелодії
- 4 брязкальця у формі ведмедиків
- Додаткові ефекти працюють від батарейок
- Килимок прикрашений кольоровими зображеннями тварин
- Є ростомір
Характеристики:
- Вік: З народження
- Довжина килимка: 71 см
- Матеріал: Пластик, текстиль
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 9 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Gym |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 710 мм |
- Ціна: 562 ₴



