Трансформер Автобот Бамблбі з аксесуарами 36 см

- Немає в наявності
- Код: 35372
975 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візьміть трансформера в руки та відчуйте його міць і велич! Відчуйте себе справжнім командиром і героєм, здатним підкорити будь-який світ і протистояти будь-якому виклику.
Особливості:
- Стильний дизайн
- Яскраве забарвлення трансформера
- Високоточна деталізація поверхні іграшки
- Кінцівки автобота легко провертаються
- Потужні аксесуари у формі зброї
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри у формі машинки: 30 х 12.5 х 9.5 см
- Розміри у формі робота: 24.5 х12.5 х 36 см
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 29 x 14.5 x 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 125 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 410 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
- Ціна: 975 ₴

