Фінгербайк Пальчиковий велосипед Fingerbike Металопластик Чорний із зеленим

- Немає в наявності
- Код: 35314
382 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична металопластикова модель велосипеда стане чудовим сувеніром і прикрасою кожної колекції мініатюр. Іграшка має високий ступінь деталізації, тому знавці зможуть розглянути кожну деталь від гальм на кермі, до втулок і тріскачок коліс. Міцна металопластикова рама надає модельці міцності та довговічності, а дрібні деталі зі щільної гуми є пластичними та реалістичними. У комплекті з велосипедом також йде підставка для того, щоб іграшка могла стояти на полочці як прикраса.
Особливості:
- Велосипед має металопластиковий корпус і гумові шини
- Окремі елементи виготовлені зі щільної гуми та пластику
- Модель має рухомі елементи
- Високий ступінь деталізації та реалізму моделі
- У комплекті з велосипедом йде підставка до нього
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 18 х 9 х 12 см
- Масштаб моделі: 1:10
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 7 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фінгербайк |
| Основний матеріал | Метал, Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 382 ₴







