Дитячий набір будівельних інструментів із функціональним дрилем у рюкзаку 28 предметів

- Немає в наявності
- Код: 35315
818 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір іграшкових інструментів допоможе дітям розуміти навколишній світ, імітуючи дії дорослих і реальні сценарії. Всі інструменти реалістично виготовлені та розміщені в зручній сумці, яку дитина зможе носити на плечі. Дриль обладнаний світловими ефектами та імітує роботу справжнього інструмента.
Особливості:
- Набір виготовлений у формі стильного рюкзака з бічними кишенями й одним основним відділом
- Рюкзак має ремінці, які можна регулювати
- Дриль із підсвічуванням
- Дриль здійснює аверсивні та реверсивні обертальні рухи, працює від батарейок
- Велика різноманітність будівельних інструментів
Комплектація:
- Дриль
- 4 насадки
- Рулетка
- Молоток
- Викрутка
- Плоскогубці
- Гвинти
- Ключ
- Лінійка
- Додаткові деталі
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір рюкзака: 22 х 9 х 30 см
- Кількість елементів: 28 шт.
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 11 х 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 818 ₴





