Дитяча машинка Поліція Police на батарейках Інерційна Чорний

- Немає в наявності
- Код: 35318
514 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка Police Rescue являє собою інерційну модель спецтехніки. Модель чудово деталізована в масштабі 1:16. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами, що працюють від батарейок.
Особливості:
- Інерційний рух
- Фари, що світяться
- Докладна деталізація
- 4 кнопки, що відповідають за звукові ефекти (звук ключа запалювання, поворотники, сигнал)
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу «AG13» (в комплекті)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 24 х 10 х 9 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 28,5 х 12 х 14,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 514 ₴









