Водний Пістолет з Рюкзаком Насос із Балоном Water Gun Динозаврик Зелений

- Немає в наявності
- Код: 35328
323 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос із балоном Water Gun виготовлений у сучасних тенденціях ігрової зброї у формі милого динозаврика. Велика місткість для води у формі рюкзачка дасть змогу запастися максимальною кількістю води, так що гравці зможуть повною мірою проявити себе та максимально насолодитися грою.
Особливості:
- Ця модель дуже компактна та легка, з нею зможе впоратися кожна дитина
- Сучасний дизайн
- Місткий резервуар для води
- Балон має компактні розміри та легку вагу
- Механізм нагнітання тиску для збільшення дальності стрільби
- Знімні текстильні ремінці, що допомагають фіксувати балон за спиною
- Регульована довжина ремінців
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір балона: 20 х 4 х 26 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 28 х 5 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 323 ₴


