Водний Пістолет з Рюкзаком Насос із Балоном Water Gun Равлик Фіолетовий

-25%
- Готово до відправки
- Код: 35330
434 ₴
327 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос із балоном Water Gun виготовлений у сучасних тенденціях ігрової зброї у формі милого равлика. Велика місткість для води у формі рюкзачка дасть змогу запастися максимальною кількістю води, так що гравці зможуть повною мірою проявити себе та максимально насолодитися грою.
Особливості:
- Ця модель дуже компактна та легка, з нею зможе впоратися кожна дитина
- Сучасний дизайн
- Місткий резервуар для води
- Балон має компактні розміри та легку вагу
- Механізм нагнітання тиску для збільшення дальності стрільби
- Знімні текстильні ремінці, що допомагають фіксувати балон за спиною
- Регульована довжина ремінців
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір балона: 22 х 4 х 24 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 29 х 5 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Водна зброя |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Довжина паковання | 290 мм |
| Ширина паковання | 50 мм |
| Висота паковання | 270 мм |
- Ціна: 327 ₴


