Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Динозаври Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 35309
598 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий килимок - невід'ємний атрибут для малюків з самого народження. Допитливі малюки всюди тягнуться ручками, їм завжди цікаво вивчати навколишні предмети, розглядати яскраві деталі та прислухатися до нових звуків. Baby Toys представляє неймовірно красивий і функціональний килимок з ростоміром і брязкальцями, а також музичною панеллю, яка розважатиме малюка забавними мелодіями та яскравим підсвічуванням.
Особливості:
- Кольоровий килимок для найменших малюків
- Має легко збірну конструкцію
- На ігровій музичній панелі розміщено 5 кнопок, натискання яких активує відтворення мелодій
- Під час відтворення мелодій, клавіші підсвічуються
- Лицьова сторона килимка прикрашена яскравим мультяшним принтом та ростоміром
- На м'якій дузі розташовані кільця, на які кріпляться 4 кольорові іграшки-брязкальця у вигляді ведмедиків
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір килимка: 45 х 70 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 10 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 598 ₴





