Електричний водяний автомат на акумуляторі M 416 Water Gun Graffiti Білий

- Немає в наявності
- Код: 35224
864 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яке літо може бути без веселих баталій із водною зброєю? Цей яскравий автомат практично гарантує вам перемогу в кожній такій битві!
Іграшка працює від акумулятора, кабель для підзаряджання якого також доданий до набору. Автомат має велику ємність для води, тому дитині не доведеться витрачати зайвий час і зусилля на постійне перезарядження іграшки, а також відстань, на яку дістає струмінь з автомата, вас приємно здивує.
Особливості:
- Автомат має яскравий дизайн
- У комплекті з автоматом йде магазин і приціл
- Висока дальність стрільби — 10 м
- Іграшка працює від акумулятора
- До комплекту також входить кабель для заряджання акумулятора та викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: акумулятор 7.4 V (входить до набору)
- Розміри автомата: 64 х 10 х 27 см
- Місткість магазина: 600 мл
- Паковання: Відкрита коробка
- Габарити упаковки: 25 х 8 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 270 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Водна зброя |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Довжина паковання | 250 мм |
| Ширина паковання | 80 мм |
| Висота паковання | 360 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 864 ₴









