Ігровий кулінарний набір продуктів із посудом Торт Піца

- Немає в наявності
- Код: 35226
375 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий кулінарний набір з посудом - набір іграшок для захоплюючої і розвиваючої гри в кухаря!
Особливості:
- Набір представлений у 2 видах: торт і піца
- Набір складається з 6-ти окремих шматочків торта (піци), тарілочок, столових приладів та приладів для нарізування та подачі готових страв
- Гра стане не тільки цікавою іграшкою для дитини, але й сприятиме розвитку необхідних навичок і умінь
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Пакет
- Розміри упаковки: 23 х 4 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 330 мм |
- Ціна: 375 ₴


