Дитячий набір для створення прикрас 16 видів намистин Аксесуари

- Немає в наявності
- Код: 35232
381 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір допоможе проявити свої дизайнерські здібності та створити унікальну прикрасу, використовуючи свій креатив і фантазію
Тут знайдеться все, що необхідно маленькій модниці для створення неповторного виробу, чи то браслет, намисто, чи то колечко.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Містить 16 видів намистин
- Додаються шнурки для плетіння
- Великий вибір комплектуючих для створення різних виробів
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Пакування: Картонна коробка
- Розміри пакування: 36 х 3 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 381 ₴


