Музична іграшка Машинка Спорткар на батарейках із шестернями Прозорий корпус

- Немає в наявності
- Код: 35236
402 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Почніть справжні гонки разом із цим яскравим спорткаром! Сучасна гоночна модель має привабливий дизайн, який вражає свідомість відданих фанів транспортних засобів. А цікавий функціонал дає змогу повністю зануритися в захопливу гру та створює веселу, динамічну атмосферу! Така цікава іграшка допоможе урізноманітнити дозвілля й зробить буденніші ігри більш насиченими та захопливими!
Особливості:
- Оригінальний дизайн музичної машини
- Виготовлена в поєднанні яскравих кольорів
- Гарна деталізація поверхні транспорту
- Прозорий корпус, через який видно ігрові елементи
- Колесо вільного ходу
- Рухомі різнокольорові шестерні
- Миготливе підсвічування
- Веселі динамічні мелодії
- Працює від батарейок
- Іграшка виготовлена з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 21 х 8,5 х 5,5 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 22 х 9 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 55 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 402 ₴



