Музична іграшка з підсвічуванням Гусениця з шестернями WToys Українське озвучування

-8%
- Готово до відправки
- Код: 35239
483 ₴
442 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка "WToys" представляє серію іграшок із рухомими елементами "Музичні шестерні", які неодмінно потішать маленьких користувачів своїм неординарним дизайном, яскравими барвами та цікавими механізмами.
Симпатична гусениця подарує малюкам неймовірні враження завдяки проектору і спонукатиме до танців, співаючи ритмічну пісеньку українською мовою.
Особливості:
- Музична іграшка має цікавий дизайн у формі гусениці з напівпрозорим корпусом
- Оригінальні коліщатка забезпечують автоматичний рух іграшки
- Яскраве підсвічування корпусу здійснюється завдяки розташованому всередині дискошару
- Під час руху шестерні з цифрами обертаються
- Співає веселу пісню українською мовою
- Ефекти працюють від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 1 року
- Матеріал: Пластик
- Кольори: М'ятний, бежевий
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 24 х 9 х 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 442 ₴



