Іграшковий автомат на батарейках Світ Звук Вібрація 55 см

- Немає в наявності
- Код: 35240
442 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви — справжній командир! Зберіть своїх друзів і влаштуйте змагання, епічні битви з використанням іграшкових гармат. Нехай ваша уява перетворить звичайну кімнату на поле битви. Цілься, натискай на спусковий курок і веди свою команду до перемоги!
Особливості:
- Реалістичний дизайн автомата
- Виготовлений у чорному кольорі
- Гарна деталізація поверхні зброї
- Різнобарвна підсвітка та звукові ефекти
- Вібрація, яка імітує відбій від пострілів
- Працює від батарейок
- Тренує влучність, координацію рухів і кмітливість
- Іграшка виготовлена з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір автомата: 55 х 3,6 х 26 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 45 х 5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 442 ₴

