Ігровий набір Доктора Стоматолога в сумці Щелепа із зубами 21 предмет

- Немає в наявності
- Код: 35241
767 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий іграшковий набір приведе юних лікарів у повне захоплення! Дивіться самі: великий асортимент професійних інструментів для діагностики та лікування зубів, стетоскоп і, головне — тренувальна щелепа зі знімними зубами!
Лікар має можливість уважно оглянути кожен зуб під різними кутами, знайти можливі порушення й навіть видалити їх. Набір інструментів дає змогу юному стоматологу здійснити весь цикл медичних маніпуляцій: від первинного огляду до складного лікування.
Особливості:
- Деталізований набір стоматолога
- До набору входить тренувальна щелепа зі знімними зубами, інструменти для огляду та лікування, а також аксесуари пацієнта
- Виконаний із якісної деревини та не містить шкідливих барвників
- Вирізняється високою якістю виготовлення
- Набір лікаря в зручній сумці з тематичним забарвленням
Комплектація:
- Бейджик
- Стетоскоп
- Тюбик "з пастою"
- Картка з частинами тіла
- Щелепа із зубами
- Пінцет
- Пластирі
- Щітка зубна
- Шприц
- Таблетки
- Олівець
- Маски медичні
- Ведмедик-брелок
- Сумка
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Кількість предметів: 21 шт
- Матеріал: Дерево
- Пакування: Картонна коробка
- Розміри пакування: 24 х 18,5 х 8,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 185 мм |
- Ціна: 767 ₴



