Ігровий набір Лялька з коляскою й аксесуарами Звукові ефекти 32 см

- Немає в наявності
- Код: 35243
740 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила лялька сподобається будь-якій дівчинці! Гарне волосся, виразні очі, миле вбрання — така красуня зачарує з першого погляду. Вона має рухомі ручки та ніжки, завдяки чому дуже легко приймає потрібне положення.
Разом із лялькою в комплекті є коляска та інші необхідні для крихітки атрибути. Завдяки такому набору можна відтворити багато цікавих і різноманітних сюжетів.
Особливості:
- Лялька має рухомі ручки та ніжки
- У комплекті до ляльки входить коляска, пляшечка, горщик, серветки, підгузок
- Лялька відтворює реалістичні дитячі звуки
- Звукові ефекти іграшки працюють від батарейок
- Коляску можна складати та розкладати
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Висота ляльки: 32 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 26 х 10 х 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 32 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 600 мм |
- Ціна: 740 ₴

