Дитячий розвиваючий набір Дерев'яна логічна дошка з вкладишами і рахунковими паличками

- Немає в наявності
- Код: 35248
470 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий набір для вивчення цифр допоможе зацікавити дитину навчальним процесом і в веселій ігровій формі засвоїти основи цифр, розуміння цифр на годиннику, а також навчити письмовим навичкам.
Набір складається з дерев'яної дошки з вкладишами у вигляді цифр і математичних знаків, годинника з рухомими стрілками, набору кольорових паличок для цифр, а також комплекту для малювання крейдою, що містить крейдяну дошку, набір крейди і спеціальну губку для стирання.
Цей набір – справжня знахідка для маленького дошкільника.
Особливості:
- Виготовлений з якісної деревини, без гострих країв
- У комплект входить дошка з цифрами-вкладишами і годинником, дерев'яні палички для рахунку, крейдяна дошка, набір крейди і губка для стирання
- Розвиває математичні та логічні навички, логічне мислення, дрібну моторику, навички письма та малювання
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Дерево
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 31 х 4 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 470 ₴



