Функціональна Лялька з музичним чіпом та трюмо Tutubaby Little princess 35 см

- Немає в наявності
- Код: 35249
1 215 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональні особливості цієї неймовірно милої лялечки неодмінно надихнуть маленьку дівчинку на розігрування захопливих сюжетів, де вона зможе проявити повною мірою всю свою ласку та турботу.
Ігровий набір складається з ляльки заввишки 35 см, а також туалетного столика з купкою аксесуарів зі світлозвуковими ефектами. Дзеркало обладнане кнопкою, натискання на яку активує приємне підсвічування та відтворення мелодії.
Лялька має музичний чіп, завдяки якому вона може сміятися, плакати, вимовляти фрази та відтворювати звуки, характерні для малюків.
Особливості:
- Обладнана музичним чіпом, що відтворює звуки плачу, сміху та коротких фраз
- П'є з пляшечки
- Ходить у туалет
- Тіло виготовлене з пластику
- Має довге шовковисте волосся
- У комплекті представлений туалетний столик з аксесуарами
- Дзеркальце підсвічується і відтворює мелодію
- Працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Висота ляльки: 35 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Картонна коробка
- Розміри упакування: 31 х 10 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 35 см |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Діаметр упаковки | 390 мм |
- Ціна: 1 215 ₴
