Набір для творчості Малювання на воді Ерру Арт 4FUN Game Club 12 пігментів

-10%
- Готово до відправки
- Код: 35251
638 ₴
576 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли фарби поєднуються докупи, утворюючи неймовірну феєрію кольору, картина немов оживає, перетворюючи чисте полотно на витвір мистецтва. Ви, як диригент, направляєте потік фарб тим шляхом, який диктує вам ваша уява.
Ебру — це метод водного дизайну поверхні, який може створювати візерунки, схожі на димчастий мармур або інші різновиди каменю. Візерунки є результатом взаємодії кольорів, потім обережно переносять на поверхню підготовленого полотна. Особливістю техніки є те, що кожен малюнок унікальний і неповторний, завдяки чому має цінність для кожного автора.
Оживіть свої думки та емоції, переносячи їх на артплоскість!
Особливості:
- 12 пляшечок із фарбами-пігментами різних відтінків
- Гіпсові фігурки — 4 штуки
- 2 набори акварельного паперу
- Флакон із концентрованим розчином
- Порожній флакон
- Містка місткість для малюванняli>
- Піпетка
- Мірний стакан
- Пластикові стеки для змішування відтінків
- Пінцет
- Гребінь
- Фартух
- Докладна інструкція з використання
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 22 х 6 х 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 22 см |
| Кількість кольорів | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 576 ₴






