Лялька з м'яким тілом Вихованець Аксесуари Реборн Reborn Dolls 57 см Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 35252
2 050 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця неймовірно мила лялька буде чудовим компаньйоном для вашої дитини. Вона реалістична, добре деталізована, і обов'язково надихне на творчість і допоможе зануритися в захопливі ігри, а якісні аксесуари ідеально доповнять будь-який ігровий сюжет.
Особливості:
- М'якотіла лялька з реалістичним обличчям
- Голова та кінцівки ляльки виготовлені з гуми
- Ляльку можна купати
- Вирізняється високим рівнем деталізації
- Якісний знімний одяг
- Наявність додаткових аксесуарів
- Гра з лялькою сприяє розвитку творчого мислення
Комплектація:
- Лялька
- Пустушка
- Пляшечка
- Ведмедик
- Бантики
- Одяг
- Взуття
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 57 см
- Матеріал: Гума, пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 24 x 15 x 57 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 57 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 570 мм |
- Ціна: 2 050 ₴









