Пазли картонні Початок будівництва 57 елементів

- Немає в наявності
- Код: 35256
295 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дітки разом з улюбленими звірятками знову вирушили в фантастичну подорож. І цього разу хлопчик разом із тваринами вирішив почати будівництво нового ігрового майданчика. Тож якщо теж хочеш побачити цю веселу картинку, то швидше збирай пазл. Завдяки великому розміру елементів пазл легко зібрати навіть найменшим дітям.
Особливості:
- На готовому зображенні можна побачити екскаватор із тваринами
- Елементи пазла виготовлені в досить великому розмірі, що полегшить гру для найменших;
- Розмір готового зображення становить 524х346 мм;
- Контур пазла повторює силует тварин і екскаватора
- Пазл виготовлений із міцного картону
Характеристики:
- Вік: З 2 років
- Розміри зібраної картинки: 53 х 35 см
- Кількість елементів: 57 шт
- Матеріал: Картон
- Пакування: Коробка
- Розміри пакування: 23 х 5,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 57 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 295 ₴





