Ігровий набір Стоматолога у валізі Щелепа із зубами 11 предметів

- Немає в наявності
- Код: 35258
600 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лікувати зуби зовсім не страшно! Іграшковий набір стоматолога це підтвердить. Спеціальна медична валіза зібрала в собі все необхідне для вдалого обстеження та лікування зубів. Тут ви знайдете пацієнта, набір для догляду та додаткові зуби, які потрібно лікувати.
Зуби пацієнта легко знімаються, тому лікар може їх оглянути з різних кутів, знайти можливі порушення й навіть видалити. Набір дає змогу юному стоматологу здійснити весь цикл маніпуляцій: від початкового огляду до лікування.
Комплектація:
- Щелепа із зубами
- Зубна паста
- Зубна щітка
- Таблетки
- 2 щипці
- 4 зуби, які потрібно лікувати
- Пакування-валіза
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Кількість предметів: 11 шт
- Пакування: Валіза
- Розміри пакування: 22 х 11 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 320 мм |
- Ціна: 600 ₴


