Функціональний Пупс у костюмі ведмедика з аксесуарами Bill & Billie 40 см

- Немає в наявності
- Код: 35262
1 039 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Час відкрити для малюків чарівний світ пупсів. Ці стильні та милі цуценята з оригінальними аксесуарами не тільки прищеплюватимуть турботу та любов до іграшок, але й створюватимуть атмосферу ігор у родині. Разом із лялькою в комплекті є різні необхідні для малюка атрибути. Завдяки такому набору можна відтворити безліч цікавих сюжетів.
Особливості:
- Пупс виготовлен з якісної гуми
- Закриває і відкриває очі
- Має рухомі ручки, ноги і голову
- П'є з пляшечки
- Ходить на горщик
Комплектація:
- Пупс
- Підгузник
- Пляшечка
- Одяг
- Іграшка
- Окуляри
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 40 см
- Матеріал: Гума
- Упаковка: Картонна коробка.
- Розмір упаковки: 22 х 8 х 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 40 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 410 мм |
- Ціна: 1 039 ₴





