Лялька Емілі Emily в платті з бантом і аксесуарами 30 см

-9%
- Готово до відправки
- Код: 35269
559 ₴
507 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красуня-лялька стане найкращою подружкою будь-якої дівчинки. Її деталізоване вбрання виготовлене з особливим трепетом — кожен елемент хочеться розглядати та торкатися його. Приємною особливістю іграшки є наявність аксесуарів.
Особливості:
- Рухомі руки та ноги
- Лікті та коліна згинаються
- Знімне взуття
- У комплекті аксесуари: Корона, манекен, сумочка, квітка
- Добре деталізоване вбрання
- Гра з лялькою сприяє розвитку креативного мислення та уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 30 см
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 27 x 6 x 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 507 ₴
