Іграшка для ванни Краб із фонтаном Підсвічування Музика

-12%
- Готово до відправки
- Код: 35276
553 ₴
487 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова іграшка 2в1, яка розважатиме малюків як у дитячій кімнаті, так і під час водних процедур! Її унікальність полягає в тому, що вона складається з двох частин, при з'єднанні яких іграшка починає рухатися в довільному напрямку під звучання веселої музики і в супроводі яскравого підсвічування.
Відокремивши верхню частину, виріб перетворюється на кумедну гру для ванни, яка мило розбризкує водичку, плаваючи на поверхні води.
Особливості:
- Яскраве підсвічування платформи
- Динамічна музика
- Колесо вільного ходу
- Платформа починає працювати в момент встановлення на неї верхньої частини
- Іграшка працює від батарейок
- Для того щоб запрацював фонтанчик, крабика потрібно поставити на аква поверхню
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення платформи: 3 батарейки типу АА (не входять кв комплект)
- Елементи живлення крабика: 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Колір: Блакитний, коричневий
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 13,5 х 13,5 х 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Плаваюча, Мелодії |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 487 ₴









