Лялька в блакитному платті з вихованцем Mulisha 30 см

-9%
- Готово до відправки
- Код: 35279
648 ₴
588 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красуня-лялька стане найкращою подружкою будь-якої дівчинки. Її деталізоване вбрання виготовлене з особливим трепетом — кожен елемент хочеться розглядати та торкатися його. Приємною особливістю іграшки є наявність вихованця.
Особливості:
- Рухомі руки та ноги
- Лікті та коліна згинаються
- Знімне взуття
- Зимова тематика
- У комплекті аксесуари: шарф, шапка
- Добре деталізоване вбрання
- До ляльки додається вихованець
- Гра з лялькою сприяє розвитку креативного мислення та уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 30 см
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 26 x 7 x 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 588 ₴
