Ігровий набір Продукти на липучках Кошик Посуд

- Немає в наявності
- Код: 35281
650 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запрошуємо вашого малюка у світ кулінарних відкриттів та творчих експериментів! Діти отримають безліч задоволення від такого набору: продукти на липучках можна легко з'єднувати і роз'єднувати, створюючи різноманітні комбінації, і знаходити відповідності. Це ідеальний спосіб весело провести час, навчаючись та розвиваючись.
Особливості:
- У наборі представлені продукти, іграшковий посуд
- Елементи складаються з 2-х половинок та з'єднуються липучками
- Ігрові продукти вчать дитину розрізняти кольори та форми, а також безпечно користуватися ножем
- Набір сприяє розвитку дрібної моторики, тактильному сприйняттю предметів, чудово розвиває уяву, образне мислення, збагачує та розширює фантазію
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Кошик
- Розміри упаковки: 25 х 18 х 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 650 ₴




