Установка з мильними бульбашками Жабеня TK Group з музикою й підсвічуванням

- Немає в наявності
- Код: 35283
421 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мильна установка - чудовий спосіб створити розважальну атмосферу для дітей і навіть для дорослих на святі, просто вдома або на прогулянці. Іграшка стане чудовим доповненням до будь-якого дитячого заходу і дозволить весело провести час.
Відкрий світ мильних чудес разом із веселою жабою!
Створюй безліч бульбашок одним натисканням!
Особливості:
- Виріб виконано у вигляді милого жабеняти
- Динамічна мелодія і звук-імітація видування бульбашок
- Яскраве підсвічування
- Автоматичний принцип роботи
- Пристрій працює від батарейок
- Додається пляшечка з мильним розчином
- У комплекті стрічка з карабінами, що дозволяє кріпити іграшку куди завгодно
- Виготовлена з міцних і безпечних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри виробу: 14 х 8 х 14 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 20 х 10 х 17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
- Ціна: 421 ₴




