Набір Тісто для ліплення Єдиноріг 4 кольори аксесуари

- Немає в наявності
- Код: 35296
466 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушайте в захоплюючу подорож до чарівної країни, де всім править добра магія і живуть магічні істоти, такі, наприклад, як цей рожевий єдиноріг.
Ліплення з тіста є чудовим способом розвинути фантазію і дрібну моторику рук малюка, а також просто цікаво і весело провести час з дитиною. Завдяки цьому набору ваш малюк зможе зліпити фігурки тварин, використовуючи форми з набору, створити цілий чарівний ліс.
Особливості:
- Набір створений в тематиці єдинорогів
- У набір включені 4 кольори тіста
- Комплект містить форми для тіста і інструменти для ліплення, стилізовані під кухонне начиння
- Коробка для набору має візуальну інструкцію по змішуванню нових кольорів тіста з наявних
- Тісто нетоксичне і повністю безпечне для малюка
- Інструменти виконані з міцного і легкого пластику яскравих кольорів
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Кількість кольорів тіста: 4 шт
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 31 х 7 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тісто |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 4 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 466 ₴

