Дитяча розвиваюча іграшка Дерев'яна логічна дошка WToys Транспорт

- Немає в наявності
- Код: 35297
628 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна дошка – найкращий вибір для всебічного розвитку дитини. З нею дитина вивчить цифри, збагатить свій словниковий запас, познайомиться з різними професіями, вивчить назви тварин і транспортних засобів, натренує дрібну моторику рук і координацію рухів. А для цього тут є все необхідне: дерев'яні елементи різних форм і розмірів, безліч ігор, які можна розіграти з кольоровими фігурками. Дизайн у яскравих кольорах розвиватиме зір малюка.
Ця дошка стане чудовим рішенням для батьків, які бажають, щоб їхня дитина проводила час не тільки весело, але й корисно!
Особливості:
- Дошка дозволяє пограти в такі ігри: магнітна риболовля, сортування фігурок за категоріями: транспорт, тварини, фрукти, цифри, сім'я і професії
- На дошці можна побачити назви професій і членів сім'ї англійською мовою
- До дошки додаються всі необхідні фігурки
- З дерев'яних цифр можна скласти математичні приклади
- Дошка та ігрові елементи виготовлені з деревини та пофарбовані якісними барвниками, безпечними для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: з 3 років
- Матеріал: Дерево
- Розмір дошки: 45,5 х 1 х 22 см
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 46 х 5 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 628 ₴


