Іграшкова коляска з люлькою для ляльок із металевим каркасом Sonia Рожева

- Немає в наявності
- Код: 35298
1 268 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юна "мамаочка" неодмінно оцінить яскраву коляску для свого пупса! Сучасний дизайн іграшкового аксесуара враховує всі деталі справжнього аналога: складаний капюшон, кошик для речей, додаткову поличку, сумку для найнеобхідніших речей і навіть м'яку ручку, яка забезпечить додатковий комфорт під час довгих прогулянок. Компактні розміри та невелика вага неабияк полегшують зберігання і транспортування іграшки.
Особливості:
- Легкозбірна конструкція коляски
- Сучасний дизайн і яскрава кольорова гама
- Складаний капюшон
- Кошик для речей
- Сумка
- Додаткова поличка
- М'яка ручка
- Має металеву основу
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри коляски: 62 х 34 х 77 см
- Діаметр коліс: 25 см
- Матеріали: Метал, пластик, текстиль
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 62,5 х 15,5 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonia |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Метал, Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 770 мм |
- Ціна: 1 268 ₴



