Музичний сенсорний килимок для танців Danceing game з підсвічуванням й табло

- Немає в наявності
- Код: 35302
1 021 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Давайте танцювати! Збирайте друзів та починайте веселі танцювальні змагання разом із музичним килимком! Не варто хвилюватися, якщо ви граєте вперше - килимок має різні рівні складності, які дозволять приєднатися до танцювального батла навіть новачкам. Вибирайте рівень складності, уважно слідкуйте за завданням на табло та починайте танцювати.
Особливості:
- Музичний килимок для веселих танців
- 9 сенсорних кнопок
- Режим регулювання гучності
- Кнопка перемикання рівнів складності
- Електронне табло, що відображає набрані бали, рівень складності та завдання (наступні рухи)
- Під час гри відтворюватиметься динамічна мелодія
- Працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір килимка: 90 х 5 х 90 см
- Елементи живлення: 4 батареї типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 8 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музичний/танцювальний килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 1 021 ₴



