Ігровий набір 3D мозайка із шурупокрутом у валізі 146 елементів

- Немає в наявності
- Код: 35305
608 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокачайте креативність своєї дитини разом із цією яскравою мозаїкою! Ця новітня іграшка чудово поєднує розвагу з навчанням і зацікавить вашого малюка на довгі години.
Головною перевагою цієї мозаїки є її незвичайна форма, адже детальки з'єднуються між собою невеликими пластиковими гвинтиками.
Іграшка чудово розвине творчі здібності дитини, допоможе їй знайти власне креативне бачення, а також потренує дрібну моторику ручок малюка та навчить його основних принципів інженерії та механіки.
Особливості:
- Набір виготовлений у формі валізи
- Валіза має одну прозору сторону й одну сторону з основою для збирання мозаїки
- Елементи мозаїки кріпляться за допомогою пластикових гвинтиків
- До набору додані інструменти для закручування гвинтиків
- Одним із інструментів є електронний шурупокрут, що працює від батарейок
- Набір виконаний з міцного та легкого пластику яскравих кольорів
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 30 х 6 х 23 см
- Кількість елементів: 146 шт
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 31 х 6 х 24,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість фішок | 146 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип мозаїки | 3D мозаїка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 608 ₴


