Розвиваюча іграшка Брязкальце з прорізувачами Поп-іт Пальчикові ігри Єдиноріг

- Немає в наявності
- Код: 35307
478 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подбайте про ранній розвиток Вашої дитини разом із захопливою іграшкою — розвиваючим брязкальцем-єдинорогом. Вона не тільки розважить малюка, а й стане корисною в пізнанні світу.
Гра з цією іграшкою сприятиме розвитку логіки, дрібної моторики, візуального та слухового сприйняття.
Особливості:
- Прорізувачі</li>
- Тріскачка у вигляді бантика
- Грива з поп-іт
- Блискучі кольорові сфери
- Пальчикові ігри
- Виготовлена з матеріалів, що відповідають усім стандартам безпеки
Характеристики:
- Вік: З 1 року
- Розміри виробу: 14 х 11 х 14 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 22 х 11 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Тварини |
| Стан | Новий |
| Тип | Брязкальце |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 478 ₴




