Розвиваюча музична іграшка Каталака Гусениця

- Немає в наявності
- Код: 35308
496 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична каталка - ідеальне поєднання розваги та навчання для вашого малюка! Ця каталка не просто іграшка, вона є повноцінним навчальним інструментом, що сприяє розвитку різних навичок дитини.
Цікава іграшка допоможе малюкові познайомитися з квітами, звірятками та літерами англійського алфавіту, розвинути дрібну моторику, а також розумові здібності. Гарно, корисно та дуже цікаво!
Особливості:
- Іграшка представлена у вигляді милої гусениці
- Виконує веселі мелодії та відтворює забавні звуки
- Каталка оснащена чотирма кнопками із зображеннями тварин та літер
- Іграшку можна возити за собою за допомогою шнурочка
- Конструкція добре опрацьована, не містить гострих кутів
- Іграшка виготовлена з екологічно чистих та безпечних для здоров'я дитини матеріалів.
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри виробу: 25 х 9.5 х 11.5 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розміри упаковки: 29 х 12 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 496 ₴


