Електричний водний автомат на акумуляторі з глушником і прицілом Water Gun Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 35221
626 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна водна зброя для веселих літніх ігор, що працює за автоматичним принципом. Вирізняється кольоровим забарвленням, розбірною конструкцією й додатковими елементами — оптичний приціл, глушник і додаткова знімна ручка. До комплекту входить докладна інструкція, яка допоможе швидко зібрати автомат.
Особливості:
- Водна зброя із сучасним дизайном
- Має кольорове забарвлення
- До комплекту входить додаткова знімна ручка, що дає змогу зручно тримати автомат двома руками
- Працює від потужного акумулятора
- Велика дальність стрільби — 10 м
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я
Комплектація:
- Автомат
- Приклад
- Оптичний приціл
- Глушник
- Додаткова ручка
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 60 х 11 х 28 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 7 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 280 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Водна зброя |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Довжина паковання | 470 мм |
| Ширина паковання | 70 мм |
| Висота паковання | 200 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 626 ₴








