Дитяче музичне Кермо на батарейках 3 в 1 на Коляску Автокрісло Стільчик Жовто-блакитний

- Немає в наявності
- Код: 35195
740 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подорожуйте з музичним кермом у будь-який час! Інтерактивна іграшка для наймолодших пропонує малюкові цікаві розваги: рухомі елементи, веселі мелодії, тематичні звуки та м'яке підсвічування кнопок під час їхньої активації. Важіль для вмикання поворотників легко обертається по колу, відтворюючи звуки тріскачки. Ця автомобільна подорож обіцяє бути веселою!
Особливості:
- Інтерактивна іграшка для найменших у вигляді керма
- Яскравий дизайн
- 4 активні кнопки, які відтворюють різні тематичні звуки
- Важіль для вмикання поворотників, що виконує роль тріскачки
- Легке підсвічування кнопок
- Іграшка має 3 види кріплення, які дають змогу зафіксувати її в автомобілі під час подорожі, у візочку під час прогулянки, на стільчику для годування
- Світлові та звукові ефекти працюють від батарейок
- Іграшка виконана з міцного безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 місяців
- Матеріал: Пластик, текстиль
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 45 x 11 x 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Музична іграшка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 740 ₴




