Дитяча музична машинка Animal Car Динозавр Рухомі щелепи та хвіст

-12%
- Готово до відправки
- Код: 35201
623 ₴
549 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця ігрова модель, безумовно, знайде своїх цінителів серед маленьких колекціонерів оригінальних іграшок. Animal Car — сучасна машинка, яка поєднує в собі цікавий функціонал і неординарний дизайн.
Вироблена у формі тварини, машинка може рухати щелепами та хвостом у процесі автоматичного руху. Машина обладнана чотирма кнопками, що активують тематичні звукові ефекти та різноманітні голоси хижака.
Особливості:
- Оригінальний дизайн у формі тварини
- Прогумовані колеса
- 4 функціональні кнопки, натискання на які активують звукові ефекти
- Одна з кнопок активує самостійний рух машинки
- Під час руху тварина рухає щелепою та хвостом
- Підсвітка прожекторів
- Машинка працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри іграшки: 21 х 11 х 13 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 24 х 12 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 549 ₴



