Дитячий водний пістолет на акумуляторі Water Gun Hunting Sky Білий з помаранчевим

- Немає в наявності
- Код: 35202
569 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Може здатися, що водяний пістолет — це якась не серйозна зброя для ігор із водою, але цей "малюк" легко переконає вас у зворотному! Цей компактний, але функціональний водяний пістолет стане чудовою іграшкою для відпочинку біля води або просто способом охолодитися влітку. Іграшка має великий магазин, тому дитина точно не залишиться без зброї посеред гри. Також пістолет працює від акумулятора, тому його постріли дістають дуже далеко, без зусиль, а стильний і футуристичний дизайн сподобається кожному малюкові.
Особливості:
- У комплекті з іграшкою йде знімний магазин
- Зброя працює від акумулятора, що заряджається за допомогою спеціального USB-кабелю
- Іграшка виготовлена в компактному розмірі, має зручну ручку
- Пістолет виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Комплектація:
- Пістолет
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель
- Викрутка
- Ємність для води
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Розміри іграшки: 21 х 10 х 24 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 3.7 V (входить до комплекту)
- Паковання: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 21 x 9 x 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 569 ₴




