Дитяча Залізниця на батарейках Classical Train 22 елементи

-11%
- Готово до відправки
- Код: 35212
543 ₴
485 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потяг має чудову деталізацію та вирізняється компактними розмірами: довжина локомотива становить усього 13 см. Під дахом локомотива розміщений відсік для батарейок. Щоб запустити поїзд, потрібно натиснути на кнопку, розташовану збоку локомотива.
Особливості:
- Деталізована модель поїзда з 3 вагонами
- Потяг вирізняється компактними розмірами
- Залізниця має легкозбірну конструкцію
- Потяг працює від батарейок
- Відсік для батарейок розміщений під дахом локомотива
- Щоб вставити батарейки, потрібно зняти верхню частину локомотива
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Розміри залізниці в зібраному вигляді — 142 х 82 см
- Кількість елементів: 22 шт
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 27 х 5 х 25,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 1420 мм |
| Комплектація іграшки | Локомотив, Вагон |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 820 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 270 мм |
- Ціна: 485 ₴



