Розвиваюча іграшка для малюків Весела ферма

- Немає в наявності
- Код: 35214
551 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава логічна гра для найменших, яка неодмінно сподобається вашому малюку. Представлена у вигляді платформи з активними кнопками: 4 кнопки - 4 види тварин, з якими малюкам доведеться познайомитись. Натискаючи на кнопку, дитина відкриватиме осередок із кумедною твариною. Логічна гра допоможе познайомитися з кольором та формою, розвине логічне мислення та дрібну моторику рук.
Особливості:
- Логічна гра для найменших у тематиці "Весела ферма"
- Працює за механічним принципом
- 4 кольорові кнопки, що відкривають комірки
- 4 види тварин
- Тематичний свисток
- Розвиває логічне мислення, допомагає вчити кольори та форми
- Виконана із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Габарити іграшки: 29 х 16 х 10 см
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 31х 8,5х 16,5см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 551 ₴




