Дитяча Залізниця з парогенератором і підсвіткою Classic train 210 х 100 см

- Немає в наявності
- Код: 35215
1 102 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто не мріє про власну залізницю у своїй кімнаті? Цей іграшковий набір захопить дитину, адже містить деталізовані елементи, які потрібно зібрати самостійно.
Для максимально яскравої гри іграшка передбачає додаткові звукові та світлові ефекти. Натисніть кнопку, розташовану збоку локомотива, і почнеться справжня магія: поїзд почне стрімко рухатися рейками, освітлюючи дорогу та видаючи тематичні звуки. А якщо залити в резервуар трохи води, то поїзд почне видавати пару!
Особливості:
- Деталізована модель поїзда з 4 вагонами
- Залізниця має легкозбірну конструкцію
- Для активації руху поїзда необхідно натиснути кнопку, розташовану збоку
- Є додаткові ефекти: яскрава підсвітка та гучні тематичні звуки
- Парогенератор (резервуар для води розташований під сухопарником/одною з виступаючих труб)
- Потяг працює від батарейок
- Відсік для батарейок розміщений під дахом першого вагона
- Виконаний із міцного пластику
- Локомотив
- 4 вагона
- Залізничне полотно
- Пляшка для води
- Аксесуари з картону
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри залізниці в зібраному вигляді: 210 х 100 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри пакування: 35 х 10 х 45 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Локомотив, Вагон |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 2100 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 1000 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Висота упаковки | 450 мм |
- Ціна: 1 102 ₴





