Іграшковий автомат на акумуляторі Орбіган із глушником і прицілом Стріляє орбізами Vector Gun 76 см

- Немає в наявності
- Код: 35218
1 056 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нове слово в іграшковому зброї! Сучасна модель автомата має безліч переваг. Зброя з автоматичним режимом працює від акумуляторної батареї, що входить до комплекту. Автомат має розбірну конструкцію, тож хлопчик може тренуватися збирати її на швидкість. Додаткова ручка на корпусі дає змогу надійно утримувати автомат двома руками.
Ще однією відмінністю іграшкової зброї є його незвичайне забарвлення. Замість традиційного чорного кольору — яскраве забарвлення, яке вигідно виділяє автомат серед інших.
Ще однією відмінністю іграшкової зброї є його незвичайне забарвлення. Замість традиційного чорного кольору — яскраве забарвлення, яке вигідно виділяє автомат серед інших.
Особливості:
- Сучасна модель автомата з кольоровим забарвленням
- Чудова деталізація
- Автоматичний принцип роботи
- Працює від акумуляторної батареї
- Стріляє орбізами
- Оптичний приціл із лінзами
- Додаткова ручка для фіксації зброї в руках
- Раскладний приклад
- Знімний глушник
- Розбірна конструкція
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Виконаний із міцного первинного пластику
- Захисні окуляри
Комплектація:
- Автомат
- Акумуляторна батарея
- USB-кабель для заряджання акумуляторної батареї
- Орбізи
- Окуляри
Характеристики:
- Вік: З 14 років
- Розмір автомата: 76 × 6 × 27 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумуляторна батарея 7.4V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 42,5 × 9,5 × 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 1 056 ₴



