Дитячий магнітний конструктор Magnet Blocks Лабіринт з кульками, що світяться 66 деталей

- Немає в наявності
- Код: 35172
769 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжнє диво для маленьких винахідників! За допомогою чарівних магнітів можна створювати найрізноманітніші конструкції. Блоки легко приєднуються одна до одної завдяки сильним магнітам, що робить гру легкою та захопливою. Різноманітність форм і елементів вражає, а кульки, що світяться, чудово доповнюють цей набір. З таким магнітним конструктором ніколи не буде нудно, і завжди можна пробувати щось нове.
Особливості:
- Конструктор-лабіринт із прозорими тунелями
- Магнітний принцип з'єднання деталей
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- У комплекті кульки, що світяться
- Набір доповнений наклейками
- Гра з конструктором сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення, уяви
- Покрокова інструкція допоможе легко зібрати лабіринт
- Конструктор виготовлений із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Деталі конструктора
- Покрокова інструкція
- Комплект наліпок
- 4 кульки, що світяться
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Тип конструктора: Магнітний
- Кількість деталей: 66 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 28,5 х 6,5 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 66 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Абстракція |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 769 ₴


