Дитячий магнітний конструктор Magnetic Block Зоопарк 58 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 35186
1 021 ₴
897 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор — чудовий інструмент для розвитку логічного, просторового та фантазійного мислення дитини. Покрокова інструкція допоможе дитині легко зібрати конструкцію, а тематичні наклейки — самостійно прикрасити готову модель. Конструктор наповнить дозвілля дитини новими яскравими емоціями!
Особливості:
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має кольорове забарвлення
- Магнітний принцип з'єднання деталей
- У комплекті тематичні наклейки
- Покрокова інструкція допоможе легко зібрати модель
- Конструктор виготовлений із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Тип конструктора: Магнітний
- Кількість деталей: 58 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 34 х 7 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 58 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 897 ₴


