Іграшкова інерційна машина Спецтехніка Санітарна служба зі звуком і підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 35193
320 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталізована модель спецтехніки, що відповідає за чистоту в місті. Машина має компактні розміри, але водночас досить реалістична: кабіна з мигалками, тематичними малюнками та іншими елементами оригіналу.
Особливості:
- Сучасна спецтехніка у формі машини санітарної служби
- Чудова деталізація й тематичні малюнки
- На кабіні водія встановлені мигалки
- 3 активні кнопки, які відтворюють гучні характерні звуки
- Підсвітка мигалок
- Робочий кузов із рухомими елементами
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Машина обладнана інерційним механізмом
- Додаткові ефекти, що працюють від батарейок
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 21 х 9 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 320 ₴

