Водний Пістолет із рюкзаком Насос із балоном Monster Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 35167
456 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незамінна іграшка для веселих ігор! Водний насос вирізняється яскравим забарвленням. Містка місткість дасть змогу маленькому гравцеві мати достатній запас води для захопливих водних баталій. Яскравий балон зручно розміщується на спині дитини завдяки регульованим текстильним ремінцям, що робить його абсолютно комфортним у процесі активного руху.
Особливості:
- Виготовлений у яскравій колірній гамі
- Місткий резервуар для води
- Балон має компактні розміри та легку вагу
- Механізм нагнітання тиску для збільшення дальності стрільби
- Знімні текстильні ремінці, що допомагають фіксувати балон за спиною
- Регульована довжина ремінців
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір балона (ДхШхВ): 25 х 9 х 26 см
- Розмір пістолета (ДхШхВ): 25 х 6,5 х 13 см
- Об'єм: 2100 ml
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 37 х 10 х 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Водна зброя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Довжина: | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Довжина паковання | 370 мм |
| Ширина паковання | 100 мм |
| Висота паковання | 410 мм |
| Висота | 260.0 |
- Ціна: 456 ₴


